Soutěž o dvě vstupenky na Zradu v režii Ondřeje Sokola

souteze_cerveny_koberec_bannerZajděte si do divadla na vztahovou „konverzačku“ se Sokolem, Lojdovou a Fingerem.

Ondřej Sokol je u českého publika stále oblíbenější a populárnější. Znát ho můžeme z televizní Partičky či talkshow TGM, letos v lednu do kin vstoupil jeho režijní debut Krásno a na kontě má i na dvě desítky úspěšných divadelních režií. Pokud ho chcete vidět na divadelních prknech již tuto sobotu, zahrajte si s námi o dvě vstupenky na představení Zrada v Činoherním klubu, který lístky do soutěže věnoval.

Výherce získá dvě vstupenky na divadelní představení Zrada, které se koná v sobotu 1. listopadu 2014 od 19:30 v Činoherním klubu v Praze (Ve Smečkách 26).

soutez_bl_hra_zrada

Výherce bude kontaktován v pátek 31. října 2014 nejpozději do 12:00 prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje krimi-komedie, kterou režíroval Ondřej Sokol a mohli jsme ji vidět tento rok v našich kinech?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 29. 10. 2014 do 30. 10. 2014 do 23:59.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse divadelní hry Zrada:

zrada

Ve hře je možná důležitější vše, co se neřekne a je zamlčeno. Pod zdánlivě banálními dialogy to bublá a vře. Zrada je hra o dlouhodobých vztazích, o milostném propadnutí a následném vystřízlivění, o běžícím čase, během kterého se intimní vztahy mechanizují, vytrácí se touha i fantazie a z mileneckého opojení se stává každodenní (manželská) rutina. Ale je to také hra o zraněném přátelství a o šílené přetvářce. Je to hra o zradě nevěře, lži. Tedy o lásce.

Autor hry: Harold Pinter

Úprava a režie: Ondřej Sokol

Hrají: Kateřina Lojdová (Emma), Martin Finger (Jerry), Ondřej Sokol (Robert)

Premiera v ČR: 7. března 2014

Pravidla soutěže o ceny k divadelnímu představení Zrada:

1. Soutěž probíhá v období od 29. 10. 2014 do 30. 10. 2014 do 23:59 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhry do soutěže věnoval Činoherní klub o.p.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 31. 10. 2014 do 12:00.

7. Výherce souhlasí s předáním osobních údajů distribuční společnosti Bontonfilm a.s..

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 29. 10. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací