Mysteriózní soutěž s filmem Interstellar

souteze_cerveny_koberec_bannerVychutnejte si jako jediní v kontinentální Evropě projekci filmu Interstellar v kině IMAX ze 70mm filmového pásu.

To, že kino IMAX nabízí všem svým divákům jedinečný filmový zážitek na obřím plátně, není snad ani nutné připomínat. Některé snímky na této obrovské ploše vyniknou více než ostatní a sci-fi počin Interstellar k nim rozhodně patří. Pokud toužíte po exkluzivitě, tak je projekce Interstellaru v IMAXu jasnou volbou, protože toto pražské kino, jako jediné v kontinentální Evropě snímek promítá z klasického 70mm filmového pásu. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž o dvě vstupenky do kina IMAX v Praze (lístky můžete uplatnit i v celé síti multikin Cinema City v České republice).

Šťastný výherce získá:

  • – dvě vstupenky, které lze uplatnit v kině IMAX Praha a Cinema City v České republice

soutez_bl_interstellar_imax

Soutěžní otázka zní:

„Pyšní se Matthew McConaughey prestižním oceněním Oscar?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 7. 11. 2014 do 13. 11. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Interstellar.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Interstellar:Interstellar_imax_plakat

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.

Hlavní role ve filmu uznávaného režiséra Christophera Nolana (filmová trilogie „Temný rytíř“, „Počátek“) „Interstellar“ ztvárnili: držitel Oscara Matthew McConaughey („Klub poslední naděje “), držitelka Oscara Anne Hathaway („Bídníci“), držitelka nominace na Oscara Jessica Chastain („30 minut po půlnoci“), Bill Irwin („Rachel se vdává“), držitelka Oscara Ellen Burstyn („Alice už tu nebydlí“) a držitel Oscara Michael Caine („Pravidla moštárny“). Do dalších rolí byli obsazeni Wes Bentley, Casey Affleck, David Gyasi, Mackenzie Foy a Topher Grace. Scénář k filmu napsali Jonathan Nolan a Christopher Nolan. Producenty filmu „Interstellar“ jsou Emma Thomas, Christopher Nolan a Lynda Obst, výkonnými producenty jsou Jordan Goldberg, Jake Myers, Kip Thorne a Thomas Tull.

Režie: Christopher Nolan

Hrají: Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matthew McConaughey, Michael Caine

Premiera v ČR: 6. 11. 2014 (Warner Bros)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Interstellar:

1. Soutěž probíhá v období od 7. 11. 2014 do 13. 11. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhry do soutěže věnovala PRagency – PRomotion, s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 7. 11. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací