Soutěž se Slídilem o kolekci filmů s Jakem Gyllenhaalem

souteze_cerveny_koberec_bannerNaplánujte si šest filmových večerů ve společnosti Jakea Gyllenhaala.

Jake Gyllenhaal je opravdový chameleon. Pryč je svalovec z Persie i úžasný milenec hodné holky. Tentokrát se nám představuje ve snímku Slídil jako pohublý a úlisný Louis Bloom, který se neštítí vydělávat na cizím neštěstím. Opravdu pozoruhodné drama, jež se právě promítá v našich kinech, se chlubí i nominací na Oscara v kategorii Nejlepší původní scénář. Pokud se chcete s Jakem Gyllenhaalem seznámit blíže, určitě si nenechte ujít soutěž o šest naditých filmových balíčků, kterou vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Hollywood Classic Entertainment.

Každý z šesti výherců získá filmový balíček obsahující:

  • – DVD s filmem Zdrojový kód
  • – DVD s filmem Donnie Darko
  • – DVD s filmem Bratři
  • – DVD s filmem Patrola
  • – DVD s filmem Hodná holka
  • – DVD s filmem Říjnové nebe

slidil_soutez_blikacka2

Soutěžní otázka zní:

V jaké profesi se ve filmu Slídil snaží prosadit Louis Bloom (Jake Gyllenhaal)?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 10. 2. do 16. 2. 2015. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Slídil.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Slídil:slidil_2014_plakat

Příběh vypráví o mladíkovi Lou Bloomovi (Jake Gyllenhaal), který se snaží prosadit jako novinář. Nedaří se mu najít uplatnění v již zavedených agenturách a tak se vrhne na vlastní pěst do pátrání po stopách zločinu. Pro atraktivní novinářský materiál se neštítí udělat cokoliv.

Režie: Dan Gilroy

Hrají: Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Riz Ahmed, Bill Paxton, Ann Cusack, Michael Hyatt, Kevin Rahm, Eric Lange, Kathleen York, Anne McDaniels, Jamie McShane, Michael Papajohn, Marco Rodríguez

Premiera v ČR: 29. 1. 2015 (H.C.E.)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Slídil:

1. Soutěž probíhá v období od 10. 2. 2015 do 16. 2. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 6 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Hollywood Classic Entertainment.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 10. 2. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací