Dětské předpremiérové projekce filmu Mimoni v multikinech

mimoni_cz_plakatV kinech se bude servírovat padoušství s banány.

Hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob jsou hrdinové, kteří si na svá bedra vzali povinnost, najít všem Mimoňům nového pána, jenž bude největším darebákem široko daleko. Jak dopadne jejich setkání se Scarlett Odkráglovou, se dozvíme v animované komedii Mimoni. Multikina připravila pro všechny děti (ale i dospělé) řadu speciálních předpremiér. Například Premiere Cinemas láká na bohatou tombolu a dárky, Golden Apple Cinema nabízí i projekci filmu Já, padouch 2 a sál 4DX vás neskutečně vtáhne do děje.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Mimoni

Kdy: 21. června 2015

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

mimoni_pc

 


Co: Předpremiérové projekce filmu Mimoni

Kdy: 21. června 2015

Kde: Cinema City ČR + 4DX

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

mimoni_cc


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Mimoni

Kdy: 21. června 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

mimoni_cs

 

 


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Mimoni + projekce Já, padouch 2

Kdy: 21. června 2015

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

mimoni_gac

Synopse filmu Mimoni:mimoni_cz_plakat

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu. Odpověď na výše uvedenou otázku najdete hned úvodu, který mapuje historický vývoj Mimoňů. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího. A tak to šlo celá staletí, od Tyranosaura Rexe, přes hraběte Drákulu a císaře Napoleona až do okamžiku, kdy žádného nového nadřízeného najít nedokázali a upadli do hluboké deprese. Tu zvýraznila i skutečnost, že se v onen tragický moment nalézali v zemi věčného sněhu a ledu. Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové – hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života. Štěstěna je zavedla až do Ameriky, na floridský festival zločinců všeho typu, jehož se měla zúčastnit i absolutní královna světového zločinu, Scarlett Odkráglová. „Ta a žádná jiná!“ řekli si Kevin, Stuart a Bob a okamžitě zahořeli touhou začít pro Scarlett pracovat. Sympatie rozhodně nebyly oboustranné, přesto se zlodcera s trefným příjmením rozhodla vyzkoušet jejich schopnosti. Co takhle šlohnout britské korunovační klenoty? A tak se Kevin, Stuart a Bob vydávají do staré dobré Anglie, přičemž zdaleka netuší, že v příštích dnech není v sázce jen to, co bude Alžběta nosit na hlavě, ale také samotná existence jejich živočišného druhu.

Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin

Hrají (hlasy): Ivana Chýlková, Jan Vondráček, Jiří Klem, Radka Stupková, David Suchařípa

Premiera v ČR: 25. 6. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací