Předpremiérové projekce filmu Terminator Genisys v českých multikinech

terminator_genisys_poster_t800Arnie je zpět, buďte u toho i vy.

Jeden z nejočekávanější filmů letošního léta Terminator Genisys vtrhne do našich kin ve čtvrtek 9. července 2015. Jste-li netrpěliví, můžete si vybrat některou z lákavých předpremiérových projekcí a vydat se na akční sci-fi již ve středu 8. července do multikina Premiere Cinemas, Cinema City (pro členy věrnostního programu), CineStar nebo Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Terminator Genisys

Kdy: 8. července 2015 v 19:00

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

terminator_genisys_pc


Co: Předpremiéra filmu Terminator Genisys pouze pro členy klubu

Kdy: 8. července 2015

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

terminator_genisys_cc


Co: Předpremiéra filmu Terminator Genisys

Kdy: 8. července 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

terminator_genisys_cs


Co: Předpremiéra filmu Terminator Genisys

Kdy: 8. července 2015

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

terminator_genisys_gac

Synopse filmu Terminator Genisys:terminator_genisys_poster_sarah

Teď platí jiná pravidla

Slavný režisér James Cameron, jeden z prvních diváků filmu Terminator: Genisys, po promítání prohlásil, že právě viděl snímek, který může být právem považovaný za třetí díl, navazující na jeho dva Terminátory. Větší punc kvality než pochvalu od „otce zakladatele“ film získat nemohl. Cameron to řekl i přesto, že si Terminator: Genisys s původním příběhem pohrává a dost zásadně mění pravidla hry. Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty“ všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. Kvalitní a originální příběh byl hlavním důvodem, proč se k jedné ze svých nejslavnějších rolí vrátil Arnold Schwarzenegger. „Nadchla mě už první verze scénáře. Oceňoval jsem, s jakou precizností se tvůrci snažili, aby byl příběh i ve známých kulisách dostatečně originální, a jakou péči věnovali postavám. Proto jsem se chtěl znovu stát Terminátorem,“ dodává herec.

Hrají: Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jai Courtney, Jason Clarke

Režie: Alan Taylor

Premiera v ČR: 9. 7. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací