Dětské předpremiérové projekce filmu Barbie Rock’n Royals v multikinech

premiere_cinemas_cinestar_gacAnimovaný muzikál s Barbie se představí v našich kinech.


Do kin míří panenka Barbie v novém animovaném dobrodružství Barbie Rock’n Royals. Film plný písniček a tancování vstoupí do našich kin 13. srpna 2015. V neděli 9. srpna 2015 si mohou všechny nedočkavé děti zajít na celou řadu předpremiérových projekcí v multikině Premiere CInemas, CineStar a Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Barbie Rock’n Royals

Kdy: 9. srpna 2015

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Barbie_Rock’n_Royals_pc

 


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Barbie Rock’n Royals

Kdy: 9. srpna 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

Barbie_Rock’n_Royals_cs

 

 


Co: Dětská neděle s Ríšou a předpremiérou filmu Barbie Rock’n Royals

Kdy: 9. srpna 2015

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Barbie_Rock’n_Royals_gac

Synopse filmu Barbie Rock’n Royals:Barbie_Rock’n_Royals_plakat

Nejoblíbenější kamarádka mnoha generací holčiček se konečně dočkala premiéry na filmovém plátně. Řeč je o panence Barbie. Přestože loni oslavila pětapadesátiny, stále se může chlubit dokonalými křivkami. Díky nim si už zahrála třeba Popelku, Malou mořskou vílu nebo zakletou Odettu z Labutího jezera. Všechny tyto její role sice ocenily milióny dětí, ale jen na domácích kinech. Až v roce 2015 se Barbie stane plnohodnotnou filmovou hvězdou jako rocková princezna v Barbie Rock´n Royals. Muzikálová pohádka pracuje s oblíbeným motivem záměny dvou naprosto odlišných charakterů. Jednou z aktérek kardinálního nedorozumění se stane křehká princezna Courtney (Barbie), která původně mířila na letní přípravný tábor pro dívky s modrou krví, místo toho se však ocitla na kempu pro rockery. Tady nahradila drsnou zpěvačku Eriku, kterou vlastní nedochvilnost poslala… ano, tušíte správně… mezi princezny. Obě dívky mají pochopitelně od počátku problémy splynout s davem, postupně si ale objevování dosud nepoznaných světů začnou užívat a skvěle se přitom baví. Tato idyla ovšem trvá jen do chvíle, než se na povrch dostane to, co doposud jen bublalo pod povrchem – oběma táborům hrozí řízená likvidace. Do čela boje za jejich záchranu se postaví právě Courtney a Erika. Ač jsou každá z jiného těsta, najdou společnou sílu a řeč ve výpravném hudebním finále, které nejen jim navždy změní život.

Režie: Karen Lloyd

 

Premiera v ČR: 13. 8. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací