Pohádková neděle s předpremiérou filmu Uuups! Noe zdrhnul… v Premiere Cinemas

premiere_cinemas_bilacervenaV Premiere Cinemas o víkendu vypluje Noemova archa.

Klasický příběh o Noemově arše se dočkal nového zpracování. Tentokrát máme tu čest s animovanou podobou, která cílí na všechny holky a kluky. Předpremiérová projekci filmu Uuups! Noe zdrhnul… proběhne ve všech multikinech Premiere Cinemas v rámci cyklu Pohádková neděle 16. srpna 2015. Chybět nebudou dárečky a oblíbená tombola.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Uuups! Noe zdrhnul…

Kdy: 16. srpna 2015

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Uuups_Noe_zdrhnul_pc

Synopse filmu Uuups! Noe zdrhnul…:Uuups_Noe_zdrhnul_poster

Je konec světa! Blíží se obrovská povodeň, dostatečně velká na vyhubení veškerého života na Zemi. Tvorečci Dejv a jeho syn Finík, dva malí Raťafáci, se dostali na Noemovu archu na poslední chvíli za pomoci Grumpíků Lísky a její dcery Ley. Když však archa odplouvá, Finík a Lea na ní omylem nejsou. Pravé dobrodružství tak pro ně teprve začíná. Při hledání cesty zpátky na archu budou muset společně přemoci nejen lstivé nepřátele, ale také najít nové kamarády a uvědomit si, na čem v životě skutečně záleží. Podaří se navíc zachránit Finíkovi život svého otce a zajistit sympatickým Raťafákům místo na arše?

Režie: Toby Genkel, Sean McCormack

Premiera v ČR: 20. 8. 2015 (Bohemia Motion Pictures)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací