Pohádková neděle s filmem Sedmero krkavců a Pírkovo dobrodružství v Premiere Cinemas Olomouc a Teplice

premiere_cinemas_bilacervenaDolétněte si na Pohádkovou neděli na křídlech ptáků.

V rámci Pohádkové neděle se v multikině Premiere Cinemas v Teplicích a Olomouci budou opět promítat dvě dobrodružství. Olomoucké Premiere Cinemas sáhlo po animáku Pírkovo dobrodružství. Premiere Cinemas v Teplicích vybíralo z domácí tvorby a zvolilo pohádku Sedmero krkavců. Kluci a holky se mohou opět těšit na dárečky i tombolu.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Sedmero krkavců

Kdy: 8. listopadu 2015

Kde: Premiere Cinemas Teplice

Cena: zvýhodněné vstupné

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Synopse filmu Sedmero krkavců:sedmero_krkavcu_2015_plakat

Hlavní hrdinkou je mladá dívka Bohdanka, která se narodí do utrápené rodiny pekaře, jehož žena před lety v návalu vzteku proklela sedm svých synů a z těch se stali krkavci. Rodiče před Bohdankou toto rodinné neštěstí tají. Když se Bohdanka na prahu dospělosti dozví o prokletí své rodiny, rozhodne se, že musí bratry zachránit. Od místní čarodějky se jí dostane rady, že musí svým bratrům ušít košile. Ale ne lecjaké – sama bez pomoci musí natrhat kopřivy, zpracovat vlákna, utkat látku a ušít každý steh. Bohdanka se vydává na dlouhou cestu za záchranou svých bratrů.

Režie: Alice Nellis

Hrají: Martha Issová, Lukáš Příkazký, Václav Neužil, Sabina Remundová, Zuzana Bydžovská

Premiera v ČR: 4. 6. 2015 (Bohemia Motion Pictures)

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Pírkovo dobrodružství

Kdy: 8. listopadu 2015

Kde: Premiere Cinemas Olomouc

Cena: zvýhodněné vstupné

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Synopse filmu Pírkovo dobrodružství:pirkovo_dobrodruzstvi_plakat

Pírko je ptačí sirotek, který nevyniká ani krásou peří ani sokolí sílou. Je hubený, opelichaný a žije sám v hnízdě, ze kterého ještě nikdy nevyletěl. Tak moc by chtěl táhnout do Afriky s hejnem ptačích kamarádů! Až se jednoho dne naskytne jedinečná příležitost. Sebere veškerou odvahu a vydává se za dobrodružstvím, na jehož konci leží vysněné africké zimoviště. Tedy možná. Pírko ještě nikdy nikam neletěl a tak nepozná, jestli ho zobák táhne na sever nebo na jih. Ale někdy, když hledáte přátelství a lásku, je důležitější cesta než její cíl. Tak roztáhněte křídla a vydejte se na pohádkový let plný humoru a nadhledu z ptačí perspektivy.

Režie: Christian De Vita

Hrají: Arthur Dupont, Sara Forestier, Pierre Richard, Isabelle Renauld, Nathalie Boutefeu

Premiera v ČR: 14. 5. 2015 (Blue Sky Film)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací