Dětské předpremiérové projekce filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda v Premiere Cinemas a CineStar

premiere_cinemas_cinestar_logoAlvin, Simon a Theodore nás budou opět bavit svými nezbednostmi.Začíná operace „Smrtonosný Chipmunk“, tak nějak nazývá výlet do Miami svým pisklavým hláskem Alvin. Dave se totiž zamiloval a trojici veverčáků se vidina svatby moc nezamlouvá. Jak toto bláznivé dobrodružství dopadne, se můžete dozvědět během předpremiéry animované komedie Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda v multikině Premiere Cinemas a CineStar. Premiere Cinemas nezapomnělo na oblíbenou tombolu a malé dárečky.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Kdy: 24. ledna 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

alvin_a_chipmunkove_ciperna_jizda_plakat

 


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Kdy: 24. ledna 2016

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

alvin_a_chipmunkove_cs

Synopse filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda:alvin_a_chipmunkove_ciperna_jizda_plakat

Rychle a chlupatě

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě.

Režie: Walt Becker

Hrají (hlasy): Dalibor Gondík, Viktor Dvořák, Ivo Hrbáč, Jan Maxián, Robin Pařík, Sabina Laurinová, Ladislav Cigánek

Premiera v ČR: 28. 1. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací