Předpremiéra akčního hitu Deadpool v multikinech

cinema_city_cinestar_gac_pcPřidrzlý hrdina přichází.


Drzost toho nejvyššího stupně, nic a nikdo mu není svaté a slovo morálka mu nic neříká… Víte o kom je řeč? Pokud hádáte Deadpool, tak máte pravdu. Akční jízda s hrdinou v červeném oblečku vstoupí do našich kin ve čtvrtek 11. února 2016. Multikina Cinema City, CineStar, Golden Apple Cinema a Premiere Cinemas zvou na celou řadu předpremiérových projekcí. Poslední jmenované si pro všechny diváky připravilo i tombolu o originální komiks.

Co: Předpremiéra filmu Deadpool

Kdy: 10. února 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

deadpool_pc

 


Co: Předpremiéra filmu Deadpool

Kdy: 10. února 2016

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

deadpool_cc


Co: Předpremiéra filmu Deadpool pro členy CineStar Club

Kdy: 10. února 2016

Kde: CineStar ČR (kromě CineStar Anděl)

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

deadpool_cs


Co: Předpremiéra filmu Deadpool

Kdy: 10. února 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Synopse filmu Deadpool:deadpool_plakat

Po celém světě mezi námi žijí nenápadní, stateční a skromní superhrdinové… a taky Deadpool, což je poněkud zvláštní a netradiční komiksový bourák ze stáje vydavatelství Marvel. Deadpool ze stáda slušňáckých týpků vybavených superschopnostmi poněkud vybočuje, jelikož je neodolatelně oprsklý, vulgární, brutální a …hlavně nechutně vtipný.

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem“. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

V kinech se již jednou objevil a to ve snímku X-Men Origins: Wolverine, kde má zašitou pusu. A díky filmu DEADPOOL rychle pochopíte proč. A také proč se mu také přezdívá Užvaněný žoldák – „The Merc with a Mouth“. Jeho dalšími superschopnostmi jsou totiž nekonečné žvanění vyznačující se černočerným humorem, absolutní cynismus a pravidelné porušování všech superhrdinských pravidel. Tím se tak trochu vylučuje z party podobných hrdinů zabývajících se vedle zachraňování světa i morálními dilematy, existenciální úzkostí nebo vlastním svědomím. Podobným mudrováním a pochybnostmi se Deadpool rozhodně nezdržuje. Zpomalilo by jej to při pronásledování a zabíjení padouchů. Hlavně potřebuje zachránit svou holku (Morena Baccarin) a chce sejmout Ajaxe (Ed Skrein) z Weapon X. Tedy toho, který mu zničil vizuál a zkazil náladu.

Hrají: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Yorick Van Wageningen, Gina Carano, Brianna Hildebrand

Režie: Tim Miller

Premiera v ČR: 11. 2. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací