Filmový klub seniorů Golden Apple Cinema – Saxána a Lexikon kouzel

[singlepic id=1153 w=120 h=120 float=left] Saxána opět rozplétá své čarovné nitky, tentokrát ve Filmovém klubu seniorů v Golden Apple Cinema.

 

Chodit do filmového klubu seniorů se vyplatí. 14.12.2011  v 10:00 a 14:00 je pro všechny seniory přichystán film plný čar a magie Saxana a Lexikon kouzel. Vraťte se do svých dětských let a pátrejte spolu s malou Saxánkou po záhadných tajemstvích její maminky Saxány. Golden Apple Cinema Vás v prosincovém pochmurném počasí zahřeje touto hezkou českou pohádkou s výbornou pleádou českých herců. Bavit Vás bude Petra Černocká, Jan Hrušínský, Helenka Nováčková, Jiřina Bohdalová, Petr Nárožný, Josef Somr, Jiří Lábus,Ota Jirák, Markéta Hrubešová a mnoho dalších. To vše Vás, seniory, přijde na pouhých 30 Kč.

[singlepic id=1447 w=400 h=300 float=right]

 

Kde: Golden Apple Cinema

Co: Filmový klub seniorů

Film: Saxána a Lexikon kouzel

Kdy: 14.12.2011  v 10:00 a 14:00

Za kolik: 30 Kč

Podrobnosti: FKS Goleden Apple Cinema

 

Oficiální synopse:

„Máš-li mamku čarodějku, dej si pozor, s čím si hraješ.”

 Tři sta let po škole! Tak zněl ortel vynesený před mnoha a mnoha lety nad Saxánou, studentkou čarodějnické školy v Říši pohádek, která utekla do světa lidí za svou první láskou Honzou Bláhou. Saxána nyní žije normálním životem v krásné rodinné vile se svým manželem Janem, dcerkou Saxánkou, bláznivou tetou Irmou a strýcem Evženem. Na co ale úplně zapomněla, je půda skrývající tajemství o jejím předešlém čarodějnickém životě.

 Právě toto maminčino tajemství náhodou objeví dcerka Saxánka, která se nenadálou souhrou okolností a své zvědavosti ocitne v kouzelné Říši pohádek plné trpaslíků, rarachů, draků, bazilišků, šotků a morkolabů. Na malou holčičku čekají neuvěřitelná dobrodružství neznámého světa, který se právě ocitl na pokraji zkázy. Odvážná Saxánka za pomoci svých nových pohádkových kamarádů rozplétá zamotaný svět pohádek, který se zlými silami snaží ovládnout komiksový gangster Crashman. Žákyni 2.B čeká nelehký úkol, jak se vypořádat se všemi nástrahami podzemní říše, přelstít komiksového gangstera a dostat se zpátky domů k mamince.

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací