Soutěž s komedií Dvojníci o 5 filmových audio CD s komentářem Jakuba Koháka

souteze_cerveny_koberec_bannerMáte pozorné oko? Zapojte se do soutěže s Dvojníky.

Do českých kin míří nová komedie Dvojníci, která nám tak trochu naservíruje pocit déjà vu. Jak již název napovídá, zápletka se bude točit kolem záměny dvou na chlup si podobných hrdinů. Zlodějíček Honza Rambousek (Ondřej Sokol) a středoškolský profesor Richard Prospal (Ondřej Sokol) si na chvíli prohodí místa a budou se dít divy. Jeden z nich si to bude užívat a druhému půjde o život. Ve filmu se dále představí celá řada známých herců, jako jsou Miroslav Táborský, Milan Šteindler, Ondřej Sokol, Jakub Kohák, Petr Nárožný, Miroslav Etzler, Petr Čtvrtníček, Jitka Schneiderová, Zuzana Slavíková, Štepánka Fingerhutová či Simona Krainová. Pokud se chcete zasmát nejen při sledování filmu, ale i v pohodlí domova, zkuste štěstí v soutěži o 5 audio CD Dvojníci s komentářem Jakuba Koháka. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Bioscop.

Každý z pěti výherců získá audio CD Dvojníci s komentářem Jakuba Koháka:

 

dvojnici_bl_soutez_audio

Soutěžní otázka zní:

Kolik je na dvou níže uvedených fotografiích celkem rozdílů?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 14. 3. do 20. 3. 2016.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Dvojníci:dvojnici_2016_plakat

Je lepší vyhořet než potkat dvojníka.

Každý člověk prý má někde na světě dvojníka. Potkat ho se může docela dobře hodit, ale také nemusí. Záleží na úhlu pohledu…

Honza Rambousek (Ondřej Sokol) je docela sympatický podvodník, šikovný zloděj a nenapravitelný sukničkář. Jenže právě teď mu teče do bot. V hrsti ho má protřelý mafián Vytloukal (Petr Nárožný), kterému dluží slušnou sumu peněz. Dobrou šancí, jak rychle přijít k penězům, je ukrást z galerie cenný obraz. Ale dobré šance většinou neznamenají stoprocentní úspěch.

Na Honzu se však nečekaně usměje štěstí. Do cesty se mu připlete dobrácký a stydlivý středoškolský profesor Richard Prospal (Ondřej Sokol), který je mu podobný jako vejce vejci. Náhodné setkání těm dvěma obrátí život naruby.

Hrají: Miroslav Táborský, Milan Šteindler, Ondřej Sokol, Jakub Kohák, Petr Nárožný, Miroslav Etzler, Petr Čtvrtníček, Jitka Schneiderová, Zuzana Slavíková, Štepánka Fingerhutová, Alena Doláková, Simona Krainová, Berenika Suchánková, Jana Bernášková, Jan Pavel Filipenský, Jiří Fero Burda

Režie: Jiří Chlumský

Premiera v ČR: 17. 3. 2016 (Bioscop)

Soutěžní fotografie:

dvojnici_soutez_rozdily


Pravidla soutěže o ceny s filmem Dvojníci:

1. Soutěž probíhá v období od 14. 3. 2015 do 20. 3. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bioscop.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 31 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 14. 3. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací