Nespoutaná soutěž s filmem Teorie tygra o 3 stolní hry Scrabble

souteze_cerveny_koberec_banner

Soutěžte, vyhrajte a zahrajte si deskovou hru Scrabble jako hrdinové nového českého filmu Teorie tygra.

 


Dámy, myslíte si, že muž se bez vás neobejde a potřebuje kontrolu 24 hodin 7 dnů v týdnu? Vzájemná partnerská starost a péče je nedílnou součástí každého vztahu, ale nic se nesmí přehánět, jinak se zdánlivě ochočená šelma utrhne ze řetězu a vydá se objevovat své já neznámo kam. Mnoho o tom ví hrdinové a hrdinky nové české dramatické komedie Teorie tygra. Pokud vás při sledování filmu popadne neukojitelná chuť zahrát si stolní hru Scrabble stejně jako Jiřího Bartošku a Elišku Balzerovou, zapojte se do naší nejnovější soutěže. Ceny do hry věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

Každý ze tří výherců získá slovní deskovou hru Scrabble pro 2 až 4 hráče:

teorie_tygra_bl_soutez_scrabble3

Soutěžní otázka zní:

Jaké povolání vykonává Jiří Bartoška jako Jan ve filmu Teorie tygra?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 28. 3. do 3. 4. 2016.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Teorie tygra.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Teorie tygra:teorie_tygra_2016_plakat

I ochočení muži mohou zdivočet

Veterinář Jan (Jiří Bartoška) už toho má dost. Poslední kapkou je smrt tchána, kterému taky došly síly a trpělivost. Babička (Iva Janžurová) totiž vždy rozhodovala o jeho životě, stáří, a nakonec i o tom, jak a kde bude pohřbený. Nerespektovala žádné jeho přání a touhu, v dobré víře, že ona sama vždy a lépe než on ví, co je pro něj dobré a správné. A tak se k jeho neštěstí o něj starala podle své představy o jeho štěstí.

A Janovi začíná být jasné, že je na té samé cestě. Jeho žena Olga (Eliška Balzerová) se totiž řídí stejnou teorií malého dvorku a dlouhého biče a přesvědčením, že za štěstí svého muže je zodpovědná výhradně ona. Janovi dojde, že už takto dál nemůže, nechce, neumí. Když nic neudělá, skončí jako tchán. Jednoho dne jej napadne způsob, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem. Tato revolta je ale hodně netradiční. Už jen tím, že prvotní inspirací mu byl jeden z jeho pacientů, papoušek s podezřením na Alzheimera. Jan se tak i díky němu vydává na cestu za naplněním toho, o čem se domnívá, že jsou jeho sny. A protože tato cesta nemůže být snadná, stává se její součástí také stádo koz a později i krav, psychiatrický ústav, plavba na voru a život na lodi.

 

Hrají: Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Jakub Kohák, Ivana Uhlířová, Klára Melíšková, Arnošt Goldflam, Iva Janžurová, Jaromír Dulava, Pavla Beretová, Tereza Těžká, Ondřej Pavelka, Jiří Havelka, Lucia Siposová, Eva Salzmannová

Režie: Radek Bajgar

Premiera v ČR: 31. 3. 2016 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Teorie tygra:

1. Soutěž probíhá v období od 28. 3. 2015 do 3. 4. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dnů, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 28. 3. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací