Soutěž s filmem Jak básníci čekají na zázrak o DVD, knihu a stylový notes

souteze_cerveny_koberec_banner Kniha Jak básníci čekají na zázrak, DVD Konec básníků v Čechách a tematický notes mohou být právě vaše.


Po dvanácti letech je zpět náš oblíbený básničkář a lékař v jedné osobě Štěpánek (Pavel Kříž). I tentokrát bude hledat novou lásku svého života a zároveň i maminku pro svého synka. Pomáhat mu budou i dobří kamarádi Kendy (David Matásek) a Karas (Lukáš Vaculík). Jestli Štěpánek konečně najde tu pravou a zda mu k dobývání ženských srdcí opět pomohou básničky, se dozvíme v kinech od 14. dubna 2016 ve filmu Jak básníci čekají na zázrak. Při této příležitosti vám ve spolupráci se společností AQS, a.s. divize Bioscop přinášíme soutěž o tři knihy Jak básníci čekají na zázrak, tři DVD Konec básníků v Čechách a tři tematické notesy s motivem filmu Jak básníci čekají na zázrak.

Každý ze tří výherců získá balíček plný filmový cen, který obsahuje:

  • – knihu Jak básnící čekají na zázrak
  • – DVD s filmem Konec básníků v Čechách 
  • – stylový notes s motivem filmu Jak básníci čekají na zázrak

jak_basnici_cekaji_na_zazrak_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Kdo je autorem kreslených pasáží ve filmu Jak básníci čekají na zázrak?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 13. 4. 2016 do 19. 4. 2016.

 

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Jak básníci čekají na zázrak.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse Jak básníci čekají na zázrak:jak_basnici_cekaji_na_zazrak_plakat

aneb Jak básníci vstupují do dospělosti.

Po 12ti letech se na plátna kin vracejí legendární filmoví Básníci. O čem je jejich šestý příběh? O dozrávání…

Štěpán, Kendy a Karas zůstali i po dvanácti letech sami sebou. Jsou to nerozluční kamarádi s nevyčerpatelným smyslem pro humor i schopností sebeironie, i když už s lehkým nádechem skepse. V něčem jsou však jiní. Dospívají, ale svým typicky básnickým stylem. Je jim padesát a cítí, že by měli dát svým životům nějaký řád a splnit si svoje touhy a přání. A jak je známo, zázrakům je třeba pomáhat!

Režie: Dušan Klein

Hrají: Miroslav Táborský, Eva Holubová, Pavel Kříž, David Matásek, Jiří Lábus, Filip Antonio, Josef Abrhám, Nela Boudová, Josef Somr, Rudolf Hrušínský ml., Lukáš Vaculík, Jiří Strach, Tereza Brodská, Eva Jeníčková, Martin Kraus, Oldřich Hajlich, Linda Rybová, Pavel Zedníček, Michaela Badinková, Petr Cemper, Marek Salvet, Leoš Mareš, František Ringo Čech, Markéta Hrubešová, Dana Hlaváčová, Václav Svoboda, Tomáš Töpfer, Libuše Švormová, Denisa Nesvačilová

Premiéra v ČR: 14. 4. 2016 (Bioscop)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Jak básnící čekají na zázrak:

1. Soutěž probíhá v období od 13. 4. 2016 do 19. 4. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. divize Bioscop.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 13. 4. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací