Soutěž o 3 DVD s dobrodružnou komedií Husí kůže

souteze_cerveny_koberec_banner

Zpestřete si májové dny soutěží o DVD s akčním dobrodružstvím.

 

Lidská fantasie může být bezbřehá. Dokážete si ale představit, že by se vše, co se vám honí hlavou, stalo skutečností? Přesně s tímto problémem se potýká autor knižních bestsellerů R. L. Stine (Jack Black) ve snímku Husí kůže. Nebezpečné příšery, které jsou ukryty v jeho rukopisech, se jednoho dne dostanou na svobodu. On, jeho dcera Hannah (Odeya Rush) a nový soused Zach (Dylan Minnette) musí tuto kalamitu rychle napravit.

Pokud vás akční dobrodružství zaujalo a máte již květnové romantiky a „zamilovaných“ filmů plné zuby, zapojte se do soutěže o 3 DVD s hororovou komedií Husí kůže. Hru vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Husí kůže:

  • Název: Husí kůže
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 99 min
  • Bonusy DVD: Jak přežít setkání s příšerkou z Husí kůže: Návod pro začátečníky Zach a Champ nás seznámí s tím, co vše je potřeba k přežití. • Podivné věci se dějí … při natáčení Dylan Minnette představuje strašidelné zákulisí filmového natáčení.

husi_kuze_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Čím nebo kým je vězněn R. L. Stine (Jack Black) ve filmu Husí kůže?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 3. 5. 2016 do 9. 5. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku s filmem Husí kůže.

Soutěžní formulář:

[soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Husí kůže:Husi kuze_DVD_3D

Když se dospívající Zach Cooper musí odstěhovat do malého města, nemá z toho vůbec radost. Lepší náladu získá až ve chvíli, kdy se seznamuje se sousedkou jménem Hannah, dcerou autora série knižních bestsellerů R. L. Stinea. Stine se chová trochu jako podivín, má pro to ale své důvody. Je vězněm své vlastní představivosti. Příšerky, kterými jsou jeho knihy tolik pověstné, jsou totiž skutečné a Stine chrání své čtenáře tím, že monstra drží zavřená v rukopisech svých knih. Když se ale jednoho dne příšerky náhodou ocitnou na svobodě a začnou terorizovat městečko, musí je Stine, Zach a Hannah vrátit zpátky do knih, kam patří!

Režie: Rob Letterman

Hrají: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee, Amy Ryan, Jillian Bell, Halston Sage, Steven Krueger

Premiéra v ČR: 12. 11. 2015 (Falcon)

Na DVD od: 16. 3. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Husí kůže:

1. Soutěž probíhá v období od 3. 5. 2016 do 9. 5. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 3. 5. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací