Pohádková neděle s projekcí filmu Čapí dobrodružství v Premiere Cinemas

premiere_cinemas_logo_redČáp Junior roztáhne již tuto neděli křídla a vezme nás na speciální dětskou projekci.

 

V neděli 25. září 2016 bude mít animovaný hrdina čáp Junior plná křídla práce, protože se v multikině Premiere Cinema v Praze, Olomouci a Teplicích koná speciální promítání animáku Čapí dobrodružství. Nejen děti, ale i rodiče zjistí, kde se berou děti a čím se vlastně živí všichni pracovití čápi. V rámci cyklu Pohádková neděle na všechny kluky a holky čeká nejen projekce úsměvné pohádky, ale i sladkosti a tombola o pohádkové dárky.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Čapí dobrodružství

Kdy: 25. září 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

capi_dobrodruzstvi_pc

Synopse filmu Čapí dobrodružství:capi_dobrodruzstvi_2016_plakat

Čápi nosí děti… nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání.

Režie: Doug Sweetland, Nicholas Stoller

Premiera v ČR: 22. 9. 2016 (Warner Bros)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací