Pohádková neděle s projekcí filmu Mimoni v multikině Premiere Cinemas Olomouc

premiere_cinemas_logo_redMimoni vyrážejí na výlet do Olomouce.

Jsou žlutí, jsou oddaní, jsou šikovní i nemotorní a milují banány. A momentálně hledají nového pána. Animovaná komedie Mimoni nám přibližuje dobu před tím, než začali sloužit Gruovi. Kevin, Stuart a Bob budou znovu k vidění na velkém plátně, a to v rámci Pohádkové neděle v multikině Premiere Cinemas Olomouc. Kluci a holky se mohou těšit na tombolu a malé dárečky.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Mimoni

Kdy: 23. října 2016

Kde: Premiere Cinemas Olomouc

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

mimoni_pc_olomouc

Synopse filmu Mimoni:mimoni_cz_plakat

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu. Odpověď na výše uvedenou otázku najdete hned úvodu, který mapuje historický vývoj Mimoňů. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího. A tak to šlo celá staletí, od Tyranosaura Rexe, přes hraběte Drákulu a císaře Napoleona až do okamžiku, kdy žádného nového nadřízeného najít nedokázali a upadli do hluboké deprese. Tu zvýraznila i skutečnost, že se v onen tragický moment nalézali v zemi věčného sněhu a ledu. Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové – hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života. Štěstěna je zavedla až do Ameriky, na floridský festival zločinců všeho typu, jehož se měla zúčastnit i absolutní královna světového zločinu, Scarlett Odkráglová. „Ta a žádná jiná!“ řekli si Kevin, Stuart a Bob a okamžitě zahořeli touhou začít pro Scarlett pracovat. Sympatie rozhodně nebyly oboustranné, přesto se zlodcera s trefným příjmením rozhodla vyzkoušet jejich schopnosti. Co takhle šlohnout britské korunovační klenoty? A tak se Kevin, Stuart a Bob vydávají do staré dobré Anglie, přičemž zdaleka netuší, že v příštích dnech není v sázce jen to, co bude Alžběta nosit na hlavě, ale také samotná existence jejich živočišného druhu.

Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin

Hrají (hlasy): Ivana Chýlková, Jan Vondráček, Jiří Klem, Radka Stupková, David Suchařípa

Premiera v ČR: 25. 6. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací