Pohádková neděle s filmem Ledová sezóna v Premiere Cinemas Olomouc

premiere_cinemas_logo_redLedový animák okoření druhou adventní neděli.

Venkovní teploty stále klesají a již na první pohled je jasné, že zima se úspěšně hlásí o slovo. Multikino Premiere Cinemas Olomouc proto neomylně sáhlo pro animované pohádce, která je naprosto ideální pro nadcházející Pohádkovou neděli. Již 4. prosince se tu totiž bude promítat Ledová sezóna. Ani tentokrát nebudou chybět drobné dárečky pro děti a tombola.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Ledová sezóna

Kdy: 4. prosinec 2016

Kde: Premiere Cinemas Olomouc

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

pohadkova_nedele_premiere_cinemas_79

Oficiální synopse filmu Ledová sezóna:ledova_sezona_2016_plakat

V animované komedii Ledová sezóna se lední medvěd Norm vydává ze svého severního pólu do města, které nikdy nespí. Do New Yorku. V jeho týmu jsou tři nezničitelní arktičtí lumíci a společně musí zajistit svému zasněženému domovu klid od civilizace. A užít si taky trochu legrace, když už jsou jednou ve městě . . . slavný New York teď čeká opravdová Ledová sezóna.

Hlavním hrdinou dobrodružné podívané pro celou rodinu je lední medvěd Norm. Lední medvědi jsou obávané šelmy, mají obrovskou sílu, uplavou až 100km v kuse a mohou při své mohutnosti běžet až rychlostí 40 km v hodině. Na běžné medvědí normy ale Norm kašle, tuleně má rád jako kámoše a ke štěstí mu stačí hlavně dost zábavy a žádní otravní turisté na Arktidě. Teď se ale bláznivý projektant rozhodne postavit luxusní obchoďák a výletní apartmány přímo na jeho ledovém dvorku.

Režie: Trevor Wall

Premiera v ČR: 14. 1. 2016 (Bontonfilm)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací