Středeční předpremiérové projekce filmu Všechno nebo nic v multikinech

cinema_city_premiere_cinems_gacLáska s sebou přináší romantiku, smích i trable.

Kniha Evity Urbaníkové míří do našich kin. Romantická komedie Všechno nebo nic nás seznámí s nerozlučnými kamarádkami Lindou (Táňa Pauhofová) a Vandou (Klára Issová), kterým muži a láska zpříjemní i zkomplikují život. Jak jejich milostná trable dopadnou se můžete dozvědět v předpremiéře již tuto středu, tedy 11. ledna 2017 v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City a Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Všechno nebo nic

Kdy: 11. ledna 2017

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

vsechno_nebo_nic_pc


Co: Předpremiéra filmu Všechno nebo nic pro členy klubu

Kdy: 11. ledna 2017

Kde: Cienam City

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

vsechno_nebo_nic_cc


Co: Předpremiéra filmu Všechno nebo nic

Kdy: 11. ledna 2017

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

vsechno_nebo_nic_gac

Synopse filmu Všechno nebo nic:vsechno_nebo_nic_plakat

Film Všechno nebo nic – český Deník Bridget Jonesové?

Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké.

Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, „protože ji má rád“. A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi…

Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali…

Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michal Zebrowski, Pawel Delag, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petra Hřebíčková a další.

Režie: Marta Ferencová

Premiera v ČR: 12. 1. 2017 (Bioscop)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací