Životu nebezpečná soutěž o 3 DVD s hororem Smrt ve tmě

souteze_cerveny_koberec_bannerNevítaná návštěva už klepe na dveře.

Říká se: „Host do domu, Bůh do domu.“ V případě filmu Smrt ve tmě to rozhodně neplatí. Tři zlodějíčci se vloupají do domu muže, který jim i přes svůj handicap nedá kůži ani majetek zadarmo. Ba právě naopak. Zaplatí za svoji drzost vysokou cenu. Napínavý horor, který není pro slabé povahy, nás nyní vystraší i v pohodlí našeho domova. Pokud se chcete hezky bát, zapojte se do soutěže o tři DVD se snímkem Smrt ve tmě, které do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Smrt ve tmě:

  • Název: Smrt ve tmě
  • Nosič: DVD

Soutěžní otázka zní: „Kolik zlodějíčků se ve filmu Smrt ve tmě vloupá do domu nevidomého muže?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. 2. 2017 do 23. 2. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Smrt ve tmě.

Soutěžní formulář:
[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Smrt ve tmě:

Šílené mozky, které stály za zrodem filmu LESNÍ DUCH, přináší novou porci děsivé zábavy. Tři mladí zlodějíčci (Jane Levy, Dylan Minnette, Daniel Zovatto)musí bojovat o holé životy poté, co se vloupali do domu slepce (Stephen Lang), který má i svou temnou stránku.

Režie: Fede Alvarez

Hrají: Jane Levy, Stephen Lang, Dylan Minnette, Daniel Zovatto, Emma Bercovici, Jane May Graves, Christian Zagia

Premiéra v ČR: 1. 9. 2016 (Falcon)

Na DVD: od 18. 1. 2017 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Smrt ve tmě:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 2. 2017 do 23. 2. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 2. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací