Dětské předpremiérové projekce animáku Mimi šéf v Premiere Cinemas a dalších multikinech

I v malém obalu se mohou skrývat vůdčí schopnosti.

I když navenek vidíme roztomilé batole, uvnitř malého tělíčka se ukrývá byznysmen, jehož hlavním cílem je odhalit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Originální animovaná komedie Mimi šéf zaujala i multikina, která připravila pro kluky a holky speciální předpremiérové projekce. Premiere Cinemas zve kluky a holky na projekci v rámci cyklu Pohádkové neděle, kdy se můžete těšit nejen na bohatou tombolu o dětské filmové batůžky a další ceny, ale i dětský zábavný program po zhlédnutí pohádky. Multikina CineStar a Golden Apple Cinema zařadila promítání v rámci Dětských nedělí. Cinema City klade důraz na kvantitu a promítá nejen v neděli, ale i v sobotu.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Mimi šéf

Kdy: 16. dubna 2017

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas


Co: Víkendové předpremiérové projekce filmu Mimi šéf

Kdy: 15. – 16. dubna 2017

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Mimi šéf

Kdy: 16. dubna 2017

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Mimi šéf

Kdy: 16. dubna 2017

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Synopse filmu Mimi šéf:

Režisér filmu Madagaskar Tom McGrath vás zve na animovanou komedii Mimi šéf, v které se seznámíte s hodně zvláštním batoletem. Nosí totiž elegantní oblek s kravatou, mluví hlubokým hlasem a nemístně vtipkuje. A taky se chová jako tajný agent. Toho si všimne jeho starší bratr Tim, který z jeho příchodu do rodiny zrovna velkou radost nemá. Doteď byl jedináčkem, který měl veškerou rodičovskou lásku, a to mu skvěle vyhovovalo. Navíc se zdá, že rodiče si ničeho podivného na novém přírůstku nevšímají. A tak se Tim snaží novému sourozenci podívat na zoubek. Tedy pokud už nějaký má.

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne.

Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku. A jak to dopadne? Na to si musíte počkat do kina.

Hrají (hlasy): Zdeněk Maryška, Libor Terš, Petr Lněnička, René Slováčková, Jan Maxián, Matěj Převrátil, Ondřej Gregor Brzobohatý

Režie: Tom McGrath

Premiera v ČR: 20. 4. 2017 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací