Pohádková neděle s projekcí animáku Divoké vlny 2 v multikině Premiere Cinemas Olomouc

premiere_cinemas_logo_redSurfující tučňáci to opět rozjedou v Premiere Cinemas Olomouc.

 

Pohodářský tučňák Cody miluje dobrodružství a surfování natolik, že se na jedno speciální odpoledne vrátí do multikina Premiere Cinemas v Olomouci.  Sjíždět vlny s novou partou můžete v rámci filmového cyklu pro kluky a holky Pohádková neděle. Děti ocení krásnou animovanou pohádku Divoké vlny 2 a rodiče bezesporu potěší speciální snížené vstupné.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Divoké vlny 2

Kdy: 30. dubna 2017

Kde: Premiere Cinemas Olomouc

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Oficiální synopse filmu Divoké vlny 2:

Surfaři ve fraku jsou zpět!

Tučňáci už zase staví na hlavu zavedené pořádky, věnují se surfování na prkně a tráví čas na pláži. Možná ne úplně všichni, ale zcela jistě mladý tučňák Cody, který se ve filmu Divoké vlny stal překvapivým šampionem v surfování a teď se vrací v nové animované komedii Divoké vlny 2. A zase ve velkém stylu na prkně.

Je to jeden z těch neuvěřitelných příběhů, který musel být zfilmován. Mladý tučňák Cody Maverick dal vale ledovým planinám domova a vydal se na exotický ostrov Pin-Guí, aby se před davy fanoušků a objektivy kamer zúčastnil surfařského šampionátu. Byla z toho velká sláva, Cody našel sám sebe a taky kamarády. Všichni se teď vrací v novém dobrodružství plném vysokých divokých vln a surfařské zábavy. Cody, surfující kuře Joe a plavčice Lani se dají dohromady s partou pěti radikálních surfařů, kteří jsou silní, namachrovaní, namistrovaní a kteří vyhledávají ve vlnách jen ten nejtvrdší adrenalin. Tahle Velká pětka vezme Codyho a kámoše na cestu na to nejlegendárnější surfovací místo na Zemi, do surfařského ráje, kde jsou vlny opravdu divoké.

Režie: Henry Yu

Hrají: Český dabing

Premiéra v ČR: 19. 1. 2017 (Bontonfilm)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací