Květnová pohádková neděle s projekcí filmu Mimoni v multikině Premiere Cinemas Olomouc

premiere_cinemas_logo_redDo Olomouce se vrací Mimoni.

Stýskalo se vám po žlutých nemotorných pidižvících milujících banány? Pokud ano, tak nezoufejte a vyrazte 21. května 2017 do multikina Premiere Cinemas, kde se v rámci cyklu Pohádkové neděle koná projekce oblíbené animované komedie Mimoni. Představení, které začíná ve 14:00 hodin, potěší děti i dospělé exkluzivním sníženým vstupným.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Mimoni

Kdy: 21. května 2017

Kde: Premiere Cinemas Olomouc

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

mimoni_pc_olomouc

Synopse filmu Mimoni:mimoni_cz_plakat

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu. Odpověď na výše uvedenou otázku najdete hned úvodu, který mapuje historický vývoj Mimoňů. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího. A tak to šlo celá staletí, od Tyranosaura Rexe, přes hraběte Drákulu a císaře Napoleona až do okamžiku, kdy žádného nového nadřízeného najít nedokázali a upadli do hluboké deprese. Tu zvýraznila i skutečnost, že se v onen tragický moment nalézali v zemi věčného sněhu a ledu. Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové – hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života.

Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin

Hrají (hlasy): Ivana Chýlková, Jan Vondráček, Jiří Klem, Radka Stupková, David Suchařípa

Premiera v ČR: 25. 6. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací