Soutěž se snímkem Po strništi bos o pět filmových soundtracků

souteze_cerveny_koberec_banner Zaposlouchejte se do hudby z filmu Po strništi bos.

 

Cukrovar, Holubi, Letní bouře, Rolničky a další hudební perličky nabízí filmový soundtrack Po strništi bos. CD nabízí více jak 49 minut hudby z filmu, který pochází z dílny dua Jan Svěrák a Zdeněk Svěrák. Příběh komedie s prvky dramatu Po strništi bos nás seznámí s osmiletým Edou a jeho rodiči (Tereza Voříšková, Ondřej Vetchý), kteří jsou nuceni přestěhovat se z Prahy na venkov. Ústřední postavy známe již z Obecné školy a nyní se dozvíme, co se dělo dva roky před tím, než si před školní tabuli stoupl Igor Hnízdo. Pokud si chcete snímek, jehož slavnostní pražská premiéra proběhla minulý týden, vychutnat na maximum, zapojte se s námi do soutěže o pět filmových soundtracků Po strništi bos. Ceny do hry věnovala distribuční společnost AQS, a.s. divize Bioscop.

Každý z pěti výherců získá CD s hudbou z filmu Po strništi bos

 

 

Soutěžní otázka zní:

Čím byl vyzdoben vchod do pražského kina Lucerna, během slavnostní premiéry filmu Po strništi bos?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 21. 8. 2017 do 27. 8. 2017.

 

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte články k filmu Po strništi bos.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse Po strništi bos:

Osmiletý Eda je vytoužené, opatrovávané dítě, které rodiče střeží víc, než je zdrávo, protože o jedno dítě už přišli. A tak je Eda náhradník. Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe; o pár let později, než se odehrává příběh filmu Po strništi bos, sledujeme jejich poválečný život na pražském předměstí ve snímku Obecná škola. Nový film uzavírá tematickou tetralogii tvorby Jana a Zdeňka Svěrákových, do níž patří i snímky Kolja a Vratné lahve. S filmem Po strništi bos se vracíme na samotný začátek, do Edova raného dětství. Do doby, kdy jeho tatínek odmítne příslušnost okupantům Protektorátu Čechy a Morava, a celá rodina se musí vystěhovat z Prahy na venkov k příbuzným. Malé město, kde chlapec doposud trávil jen krátké chvíle prázdnin, se na čas stane jeho domovem. Rozměry válečného konfliktu, který rodině obrátil život naruby, vnímá chlapec milosrdnou dětskou optikou, jež nabízí hlavně prostor pro tajuplná dobrodružství. Eda tak nachází cestu nejen k místní klukovské partě, jejíž svět je tolik odlišný od městského a v níž musí obhájit své místo, ale také nečekaným rodinným tabu, která vyplouvají na povrch, a hlavně k vlastní odvaze. Po strništi bos je lyrický film o dětství a hrdinství v každém z nás od tvůrčí dvojice Jana a Zdeňka Svěrákových.

Režie: Jan Svěrák

Hrají: Miroslav Táborský, Ondřej Vetchý, Hynek Čermák, Oldřich Kaiser, Tereza Voříšková, Petra Špalková, Miroslav Hanuš, Viktor Antonio, Zdeněk Svěrák, Petr Brukner, Martin Havelka, Zuzana Stivínová, Jan Tříska, Viera Pavlíková, Sebastian Pošmourný, Dominika Frydrychová, Ivana Lokajová, Alois Grec, Martin Uhlíř, Václav Hubka, Josef Bedlivý

Premiéra v ČR: 17. 8. 2017 (Bioscop)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Po strništi bos:

1. Soutěž probíhá v období od 21. 8. 2017 do 27. 8 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. divize Bioscop.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 21. 8. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací