Soutěž o tři DVD Zahradnictví: Rodinný přítel s autogramem Ondřeje Sokola

souteze_cerveny_koberec_banner

Podívejte se na Zahradnictví: Rodinný přítel než přijde do kin Dezertér.

Již 28. září 2017 vstupuje do kin druhý díl trilogie Zahradnictví: Dezertér, který nám odhalí další kapitoly rodinné kroniky. Pokud si chcete před návštěvou kina osvěžit paměť a připomenout si, co se dělo v Rodinném příteli, máte jedinečnou šanci. Při příležitosti vydání DVD Zahradnictví: Rodinný přítel vám přinášíme exkluzivní soutěž o tři DVD podepsaná hlavním hrdinou prvního dílu trilogie, a to rodinným přítelem, kterého ztvárnil herec Ondřej Sokol. Ceny do hry věnoval Bontonfilm.

Každý ze tří výherců získá DVD Zahradnictví: Rodinný přítel s autogramem Ondřeje Sokola:

Soutěžní otázka zní:

„Kdo pokřtil šampaňským DVD Zahradnictví: Rodinný přítel v rámci slavnostní akce na střeše Lucerny?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 22. 9. 2017 do 28. 9. 2017.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na článek ze slavnostního křtu DVD Zahradnictví: Rodinný přítel.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Zahradnictví: Rodinný přítel:

Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů.

RODINNÝ PŘÍTEL je melodrama odehrávající se ve 40. letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří. Film je příběhem lásky, která nesměla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Jde o rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady.

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: David Novotný, Miroslav Táborský, Aňa Geislerová, Ondřej Sokol, Klára Melíšková, Anna Fialová, Martin Finger, Jiří Macháček, Lenka Krobotová, Gabriela Míčová, Sabina Remundová, Ivan Lupták, Karel Dobrý, Filip Březina

Premiéra v ČR: 27. 4. 2017 (CinemArt)

Na DVD: od 20. 9. 2017 (Bontonfilm)

 

Pravidla soutěže o DVD Zahradnictví: Rodinný přítel:

1. Soutěž probíhá v období od 22. 9. 2017 do 28. 9. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Bontonfilm.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 22. 9. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací