Soutěž o tři knihy Etiketa podepsané Ladislavem Špačkem

souteze_cerveny_koberec_banner Vyhrajte 2,5 kg těžkou Etiketu.

 
 
 
Každý den se ocitáme v situaci, která potřebuje určitý takt a správné společenské chování. Kdo koho první zdraví, jak se chovat ve společnosti VIP, jak správně držet příbor, jak se vhodně obléci podle dress codu na pozvánce…, je toho opravdu mnoho. Pokud vám jde ze všech pravidel hlava kolem, ale přitom toužíte být vždy příjemným a uvolněným společníkem, nechte si poradit od Ladislava Špačka. Jeho nejnovější Etiketa je nejobsáhlejší příručkou, která kdy u nás vyšla. Na stránkách 2,5 kg těžké knihy naleznete opravdu vše. Při příležitosti uvedení největší, nejnovější a nejobsáhlejší Etikety na pulty knihkupectví vám ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta přinášíme soutěž o tři podepsané výtisky Etikety.

Každý ze tří výherců získá podepsanou knihu Etiketa:

  • Autor: Špaček Ladislav
  • Formát: 240 x 320 mm
  • Vazba: pevná bez přebalu lesklá
  • Počet stran: 384
  • Vydavatel: Mladá fronta

 

 

Soutěžní otázka zní:

Jakého největšího hříchu se muži, dle Vladimíra Špačka, dopouštějí v oblékání?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 11. 2017 do 29. 11. 2017.

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte článek věnovaný slavnostnímu křtu knihy Etiketa.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Etiketa:

Tato kniha je nejobsáhlejší příručkou etikety, jaká kdy u nás vyšla. Obsahuje komplexní soubor pravidel etikety ze všech oblastí lidského života. Najdete v ní poučení pro všechny životní situace a budete vědět, jak být svým dětem vzorem. V Etiketě se dočtete leccos z toho, co bylo zmíněno v předchozích knihách (brambory se krájejí vidličkou dnes a krájely se tak i před deseti lety a sako se zapíná na horní knoflík už od vévody z Windsoru), ale najdete v ní i mnohá pravidla, u nichž došlo oproti minulosti ke změně (třeba že kravata už není vyžadována tak často jako před dvaceti lety nebo za jakých okolností si lze obléct džíny do společnosti). Etiketa si všímá rozdílů mezi mladou a starší generací, vysvětluje stylové rozlišení konzervativního a ležérního stylu, neodsuzuje módní vlivy a neomezuje se na drahé a značkové oblečení. Je moderní, praktická a srozumitelná všem.

Pravidla soutěže o knihu Etiketa:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 11. 2017 do 29. 11 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo vydavatelství Mladá fronta a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 11. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací