Andílek na nervy (2015)

andilek_na_nervy_2015_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 18. 6. 2015 ()

Synopse: Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla.

Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády.

Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku…

Recenze:
Mladá Viktorie (Anna Kadeřávková) aneb rozmazlená puberťačka žijící na vysoké noze, zažije strmý pád, když její matka nepřežije plastickou operaci vylepšení vnad, a tak se musí odstěhovat na vesnici k otci (Pavel Řezníček) veterináři. Tihle dva o svojí vzájemné existenci doteď neměli tušení. Afektovaná teenagerka nemá ponětí o lidských hodnotách, skutečné ceně peněz, úcta k lidem jí také nic neříká a prostě nám leze na nervy. Co je ale největší problém? Vydrží to až do konce snímku.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací