Angry Birds ve filmu 2 (2019)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 29. 8. 2019 ()Oficiální synopse:
Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Stejnojmennou mobilní hru zná asi každý, buď jí někdy hrál, nebo o ní minimálně slyšel. S úspěchem prvního animáku na motivy této aplikace, je tu i pokračování. Zde se vrací hrdinové Ruďák, Žluťas a Bombas. Ptáci pořád zápasí se zlomyslnými prasaty, jenže vše se změní, když se na obzoru objeví třetí ostrov, který začne ohrožovat domovy ptáčků a prasátek. A tak jsou tito nepřátelé nuceni spojit síly a naše ústřední trojice se s Orlem Vazounem, Stříbrnkou a prasaty pod vedením krále Leonarda vydává na nehostinný ledový ostrov zastavit nepřítele a ochránit své domovy a kamarády.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací