Ant-Man (2015)

ant-man_plakat1
Režie:
Premiéra v ČR: 16. 7. 2015 ()

Synopse: Bývalý zloděj Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět.

Snímek společnosti Marvel Ant-Man, inspirovaný comicsovou postavou společnosti Marvel, která se na stránkách comicsů poprvé objevila v roce 1962, je pokračováním fenomenální řady celovečerních dobrodružství, která jsme již měli možnost sledovat ve filmech Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie a snímku Avengers: Age of Ultron.

Recenze:
Hereckému obsazení kraluje již zmíněný Michael Douglas, který má talentu na rozdávání. A lze mu uvěřit vše, co vypustí z úst. Paul Rudd sice má také co nabídnout, ale jeho superhrdinské charisma není takové, jaké by mohlo být. Je to milý taťka, roztomilý zlodějíček s pohlednou tvářičkou, ale neohrožený hrdina? I Evangeline Lilly jsme viděli v lepší kondici. Kde trochu pokulhávají klaďasové, dostávají se do popředí záporáci. Corey Stoll vdechl Darrenu Crossovi poctivou dávku sebestřednosti, úlisnosti i vyšinutosti, který bez mrknutí oka promění roztomilou kozičku v „mastnej flek“.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací