Ant-Man a Wasp (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 7. 2018 ()

Synopse: Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.

Recenze:
Po událostech z Občanské války, kde Scott Lang bojoval po boku Kapitána Ameriky proti Iron Manovi, musí čelit následkům svých rozhodnutí. A to nejen jako superhrdina, ale také coby otec. Jen co se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se mu na cestě nová překážka. Do života mu opět vstoupí Hope van Dyne a její otec Dr. Hank Pym, kteří pro něj mají naléhavou misi: zachránit Janet van Dyne z říše kvant, a právě Scott je pro to klíčem. A tak musí znovu obléci zmenšovací oblek a naučit se bojovat po boku Hope coby Wasp. Jenže nic nejde tak hladce, jak by mělo.

(photo&video: )

Video
Trailer 1:


Dabovaný trailer 1:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací