Balerína (2016)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 2. 3. 2017 ()

Synopse: Film vypráví příběh Félicie, mladé osiřelé dívky, jejíž největší vášní je tanec. S pomocí svého nejlepšího přítele Victora se jí podaří uprchnout ze sirotčince a vydat se na dlouhou cestu do Paříže, kde na ni čeká mnoho nelehkých úkolů a zajímavých setkání. Balerína je zábavný a dojemný film o přátelství, sebedůvěře a rodinných poutech.

Recenze:
Felície odjakživa snila, že jednou bude slavnou tanečnicí. Je ovšem těžké, si takový sen splnit, když jste sirotek. A tak se Felície spolu se svým kamarádem Viktorem rozhodnou ze sirotčince utéct. To se jim povede, a tak prchají do Paříže. Najednou se ocitají uprostřed velkoměsta, kde nic a nikoho neznají. Nemarní dlouho svůj čas a vydávají si plnit své sny, Felície ten o baletu, Viktor o tom, že z něj jednoho dne bude slavný vynálezce. Na cestě za svými sny potkávají nové lidi a musí zdolávat mnohé překážky.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací