Bling Ring: Jako VIPky (2013)

bling_ring_jako_vipky_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 20. 6. 2013 ()

Synopse: Aby se dotkli hvězd, vloupali se do jejich domů

Když celebrity nejsou doma, oni jdou na návštěvu. Parta školáků z Hollywoodu, která si říká Bling Ring, u dveří nikdy nezvoní a baví se tím, že vykrádá domy slavných lidí. Vyzkoušet si Laboutinky Paris Hilton, Channel Mirandy Kerr nebo uspořádat mejdan v luxusním bytě Lindsay Lohan? Samozřejmě! Jednu členku partičky, která si z v domech slavných užije večírek a pak si z nich odváží hromady značkového oblečení, hraje neobvykle hříšná Emma Watson.

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec?

Recenze:
Bling Ring neumí ze svého základního námětu dostat ani složitější příběh, ani jedinečné pamětihodné scény a deficitem trpí i v oblasti postav. Chloe a Sam se opravdu nevyšvihnou nad obyčejné „křoví“ a Marc si nanejvýš vezme ukradené dámské botičky. Chang však Rebecce alespoň dodává elán a Emma Watson dostala a hezky rozvinula snad nejzajímavější z děvčat - ambiciózní Nicki vyrůstající v podivné „newageovské“ rodině. Malá šibalka dokáže využít kauzu k získání pozornosti a nakonec vlastní slávy. I když musí Emma počkat na svoje chvíle, jako jediná umí dát najevo svébytný charakter.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací