Dovolená za trest (2014)

dovolena_za_trest_2014_dvd_2d_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: DVD 5. 11. 2014 ()

Synopse: Dovolená ze trest je po snímcích 50 x a stále poprvé a Píseň pro nevěstu třetí komedie, ve které exceluje herecké duo Adam Sandler a Drew Barrymore. Po katastrofální schůzce naslepo se osamělí rodiče Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) dokážou shodnout jen na jediné věci: už se nikdy nechtějí potkat. Jenže pak si nezávisle na sobě objednají fantastickou rodinnou dovolenou a celý týden se musí dělit o jediné luxusní apartmá na africkém safari.

Recenze:
Jsou lidé, kteří se tak strašně nenávidí, až si nakonec padnou do oka. To je zřejmě hlavní poslání této další „sandlerovky“. Příznivci filmů Adama Sandlera si rozhodně opět přijdou na své, jeho odpůrci ať na ni raději nechodí, žádného překvapení v kladném či záporném smyslu slova se totiž nedočkají. Nic na tom nemění fakt, že většina příběhu se tentokrát odehrává v Africe, což je destinace velmi atraktivní nejen pro filmové hrdiny, ale i pro diváka.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací