Expedice: Džungle (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 29. 7. 2021 ()

Synopse: Vydejte se spolu s oblíbenými hereckými hvězdami Dwaynem Johnsonem a Emily Bluntovou za dobrodružstvím ve struhujícím snímku od studia Disney s názvem Expedice: Džungle. Čeká vás vzrušující plavba po řece Amazonce s mazaným kapitánem Frankem Wolffem a neohroženou archeoložkou, doktorkou Lily Houghtonovou. Lily se vydává z Londýna do amazonské džungle, kde se spolu se svým bratrem nalodí na Frankovovu rozvrzanou loďku zvanou La Quila. Lily totiž pátrá po prastarém stromě s léčivou mocí tak nevídanou, že by mohla změnit budoucnost světové medicíny. Nesourodá trojice musí během dobrodružné expedice čelit nesčetnými nebezpečím a nadpřirozeným silám, které číhají v podmanivé kráse bujného deštného pralesa. Čím blíž se hrdinové dostávají k odhalení tajemství ztraceného stromu, tím víc dávají v sázku nejen osud svůj, ale i celého lidstva.

Recenze:
Expedice: Džungle, z tvorby studia Disney, je dalším z řady snímků, které jsou inspirované atrakcemi v zábavních parcích Disneyland a Disney World. Dalšími příklady jsou Strašidelný dům, Země zítřka nebo Piráti z Karibiku. A právě Pirátům je Expedice: Džungle v mnoha ohledech podobná, především co se týče atmosféry, která je velkolepá a plná energie.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací