Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 7. 4. 2022 ()

Synopse: Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem. Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků, čarodějek a jednoho chrabrého mudlovského pekaře na nebezpečné misi, kde potkají stará i nová fantastická zvířata a střetnou se s rostoucí armádou Grindelwaldových následovníků. Ale jak dlouho bude moci Brumbál zůstat stranou, když jsou sázky tak vysoko?

Recenze:
Revelio! Zaklínadlo, které ve světě čar a kouzel znamená odhalení, asi nejlépe vystihuje nový díl série Fantastická zvířata příhodně pojmenovaný Brumbálova tajemství. Nese se totiž v duchu uspokojivých odpovědí na otázky, s nimiž si diváci lámali hlavu nejen v předchozích dílech, ale i v příbězích o Harrym Potterovi. Podaří se však mnohem víc než objasnit rodinnou historii legendárního čaroděje. Albus Brumbál nikdy nebyl tak autentický, otevřený a blíže publiku, než mu tvůrci dovolili nyní.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací