Jak přežít single (2016)

jak_prezit_single_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 5. 5. 2016 ()

Synopse: Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale… je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace.

Recenze:
Půvabná Alice (Dakota Johnson) si chce dát pauzu od vysokoškolské lásky Joshe (Nicholas Braun), zkusit bydlet sama a lépe poznat vlastní osobnost. Jenže jak se po dlouhodobém vztahu naučit znovu žít nezadaně? Naštěstí v práci potkává Robin (Rebel Wilson), ztřeštěnou milovnici večírků, která se rozhodně nestydí za svou konfekční velikost XXXL a nevázané sexuální úlety. Robin se nové kolegyně ujme a ukáže jí, jak si užívat newyorských lákadel plnými doušky.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací