Jumanji: Další level (2019)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 5. 12. 2019 ()Oficiální synopse:
Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Galerie

Galerie:

Video

Trailer:

Recenze

Recenze:

Pokud jste neviděli dva roky staré Jumanji: Vítejte v džungli!, bude kvůli orientaci v postavách (a že jich není málo!) určitě lepší, když si doplníte filmové vzdělání. Čtveřice z minulého dílu se stále přátelí, i když se všichni rozutekli za studiem. Zdá se, že poslední dobrodružství v Jumanji všechny nakoplo k tomu, aby byli lepšími lidmi a pracovali na sobě. Jen frustrovaný Spencer má dojem, že jeho herní verze byla lepší, protože tam byl hrdinou, ale v reálném světě už to taková sláva není. Takže se rozhodne pro něco šíleného: vrátit se do Jumanji.


Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací