Král Richard: Zrození šampiónek (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 25. 11. 2021 ()

Synopse: KRÁL RICHARD: ZROZENÍ ŠAMPIÓNEK je životopisné drama, natočené podle skutečného příběhu, který inspiruje celý svět. Příběh Richarda Williamse (Will Smith), trenéra a otce světově proslulých tenistek Venus a Sereny, který má geniální plán jak dostat své dcery z ulic Comptonu v Kalifornii na světovou tenisovou scénu. Hluboce dojemný příběh ukazuje sílu rodiny, vytrvalost a neochvějnou víru jako prostředek k dosažení nemožného a ovlivnění nejen tenisového světa.

Recenze:
Legendární tenisový trenér Rick Macci vzpomíná, jak se poprvé jel podívat na hru dvou talentovaných holčiček. V polorozpadlé dodávce Williamsových, kde se mu pružina ze sedadla hned zakousla do zadnice. Tehdy si prý připadal jako ve filmu. A nyní přichází do kin film o těch, co tehdy v oné dodávce seděli. A není pochyb, že o něm hodně uslyšíme i během Oscarového večera.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací