Kurýr: Restart (2015)

kuryr_restart_2015_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 9. 2015 ()

Synopse: Luc Besson se vrací ke své mistrovské akční legendě Kurýr.

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi.

Bývalý žoldák pro zvláštní vojenské operace, Frank Martin (Ed Skrein), nyní žije méně nebezpečným životem. Tedy alespoň si to myslí. Pracuje jako kurýr nejrůznějších zásilek pro poněkud pochybné zákazníky. Tato práce vyžaduje ledově chladnou hlavu, excelentní řidičské schopnosti a občas také precizní schopnosti zabijáka.

Když Franka navštíví na jihu Francie jeho otec (Ray Stevenson), plánují společný, odpočinkový víkend. Ten se však rychle mění v katastrofu. Rafinovaná a okouzlující Anna (Loan Chabanol) a její tři svůdné společnice Franka najmou, aby jim pomohl zorganizovat bankovní loupež století. Odmítnutí takové nabídky bohužel není na programu víkendu.

Frank musí využít veškeré své dovednosti, ale hlavně zkušenosti s rychlou jízdou, aby se pokusil v loupeži předběhnout šéfa neblaze proslulého ruského gangu.

Netuší, že je vtažen do nebezpečné hry ďábelských žen, které prahnou po pomstě…

Scenárista Luc Besson se vrací na plátna kin v nejlepší formě. Kurýr: Restart přináší zběsilé honičky, rychlá auta, zabijácky krásné ženy a pořád-nou nálož akce. V dnes již kultovní roli Franka Martina se představí nová herecká tvář - charis-matický britský herec Ed Skrein (Hra o trůny).

Recenze:
A zase tady máme akční převoz důležité zásilky za velké peníze. Tentokrát ale kurýr místo kufříku poveze tři prostitutky vyhlášeného mafiánského podniku, které bojují za svou pomstu a nezávislost. Ed Skrein by takovou zakázku sice nejraději odmítl, ale to by nesměly mít v poutech jeho otce, právě penzionovaného velvyslance-špiona.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací