Machři 2 (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 8. 2013 ()

Synopse: Hvězdná sestava filmu Machři se vrací (s některými zajímavými novými přírůstky) na filmové plátno. Letní komedie Machři 2 zastihne Lennyho (Adam Sandler) v pohodovém rozpoložení poté, co se s rodinou přestěhoval zpět do městečka, kde on i jeho přátelé vyrostli. Nikdo z nich však netuší, že na dospělé i jejich potomky se řítí nečekané události, které s sebou přináší poslední den školního roku.

Recenze:
První Machři se snažili jakž takž vyvážit rovnováhu mezi povedenými gagy a opravdu primitivním a nechutným humorem. Machři 2 rozhodně tlačí na pilu razantněji a křehkou hranici překračují více, než starší bráška. Kdyby všechno zábavné, nechutné i trapné bylo nabaleno na aspoň trochu poutavý děj, působil by výsledný efekt méně rozpačitě. Ale i přes to všechno se bezesporu zasmějeme, protože Machři ve své podstatě zkrátka vtipní jsou. Někdo se při sledování pobaví více a jiný méně, jak jsem se na vlastní uši mohla přesvědčit.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací