Miluji Tě, blbečku (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 5. 2020 ()

Synopse: Marcos dostal od přítelkyně kopačky. Dokáže se s pomocí kamarádky z dětství a internetového guru proměnit v moderního muže?

Recenze:
Co je horší, ztratit dlouholetého partnera/partnerku, když ho/ji chcete požádat o ruku, anebo ztratit práci, kterou máte rádi? Marcos (Quim Gutiérrez) ani na výběr nedostane. Prostě dostane kopačky i padáka během 24 hodin. Ano, ten, kdo se zrovna nenalézá v takovéto nepříjemné situaci vám jistě moudře poradí, že je to vynikající příležitost začít od nuly, vybudovat svůj život od základu jinak a lépe. No, to se snadno řekne, jenže realita vypadá jinak. Konkrétně pro Marca tak, že je ve 35 letech sám a musí se odstěhovat zpátky k rodičům. Léta nerandil a neví, jak to v přetechnizovaném světě chodí, rady mu dává nejlepší kamarád Diego (Alfonso Bassave), který je ale nevyspělý sukničkář.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací