Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 10. 7. 2020 ()

Synopse: Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy (Charlize Theron) smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile (Kiki Layne) musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti.

Recenze:
Netflix nám dává příležitost strávit příjemný večer s Charlize Theron, tedy alespoň na našich monitorech. Uvidíme ji v roli vůdkyně party nesmrtelných bojovníků, kteří se snaží už po staletí pomáhat lidstvu. Není to ale žádná legrace, kromě toho, že je čas od času chce někdo zabít nebo zneužít jejich schopnosti, tak také bojují s vlastními pocity a pochybnostmi o svém poslání. Akční snímek podle komiksu Grega Rucky zaujme především obsazením, vedle Theron uvidíme také Matthiase Schoenaertse a Chiwetela Ejiofora.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací