Otcovství (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 18. 6. 2021 ()

Synopse: Ovdovělý otec zůstane na výchovu dcery sám a musí zvládnout vlastní pochybnosti, obavy, smutek a taky hory špinavých plenek. Inspirováno skutečným příběhem.

Recenze:
Matt Logelin (Kevin Hart) se svojí manželkou Liz (Deborah Ayorinde) netrpělivě vyčkávají narození jejich dcery. Poté, co se malá Maddy narodí, nastanou ovšem u Liz komplikace, na které krátce na to zemře. Truchlícímu Mattovi tak zpočátku pomáhají s dítětem jeho příbuzní, problémem však je, že bydlí na druhém konci Spojených států. Mattova matka a jeho tchýně mu tak nabídnou, že se o malou Maddy postarají, jelikož by podle nich Matt péči o dítě sám nezvládl. Matt se ovšem rozhodne, že se chce o Maddy starat, načež sledujeme, jak během let Matt zvládá skloubit náročnou výchovu s osobním a profesním životem a jaké pouto se mezi ním a Maddy vlastně buduje.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací