Paranormal Activity 4 (2012)

paranormal_activity_4_2012_poster
Režie: ,
Premiéra v ČR: 18. 10. 2012 ()

Synopse: Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví.

Recenze:
Tak jsme opět poněkud pokročili v čase a ocitáme se v roce 2011. Je to již pět let, kdy Katie vyvraždila celou rodinu svojí sestry kromě malého novorozeněte Huntera a zmizela s ním neznámo kam. I když, nebydlí náhodou inkognito v sousedství čtyřčlenné rodinky, která je hlavními protagonisty čtvrtého dílu této série?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací