Pařížská blbka (2015)

Film

parizska_blbka_2015_plakat

Režie: ,


Premiéra v ČR: 20. 8. 2015 ()Oficiální synopse:
Když je vyhozena z dalšího zaměstnání, třicetiletá Camilla, blbka od narození, se rozhodne s ordinérním životem nadobro skoncovat. Cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Nemůže se přece takhle trápit – jezdit veřejnou dopravou s ostatními lidmi nebo pracovat pro šéfa se smradlavým dechem! Ne – Camilla si zaslouží mnohem víc. Jedinou vhodnou možností je stát se šlechtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovat a mohla trávit svůj volný čas s VIP osobnostmi jako jsou Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis, rozhodne se opustit Francii a odletět do Velké Británie. Právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
parizska_blbka_2015_plakat

Drzá francouzská komedie je natočená osvěžujícím způsobem, skrytou kamerou, a představuje excentrickou Camillu (Camille Cottin), která se chce mít dobře, aniž by pro to musela něco dělat. Bylo by přece pod její úroveň chodit do práce a vydělávat si na průměrný život. Když nemůže zdědit peníze po matce (protože stále žije), rozhodne se dobře vdát. Po zvážení všech alternativ jí vyjde jako nejlepší partie člen královské rodiny, a proč ne třeba britský princ Harry? Je sice zrzek, ale budiž… Takže hurá do Londýna!


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací