Ricardovi (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 21. 12. 2021 ()

Synopse: Během jednoho natáčecího týdne seriálu I Love Lucy – od pondělní čtecí zkoušky až po páteční natáčení s diváky – čelí Lucille Ballová (Nicole Kidmanová) a Desi Arnaz (Javier Bardem) v zákulisním dramatu scenáristy a režiséra Aarona Sorkina řadě osobních a profesních krizí, které ohrožují jejich show, kariéru i manželství.

Recenze:
Jak se tvoří legendární sitcom? Přesně to odhaluje ve svém nejnovějším snímku režisér a scenárista Aaron Sorkin (Pár správných chlapů, Soukromá válka pana Wilsona). Ten sleduje osudy seriálových hvězdy Lucille Ball a Desiho Arnaze, kteří společně v 50. a 60. letech vystupovali v populárním americkém sitcomu I Love Lucy. Snímek pak vypráví příběh tohoto televizního i skutečného manželského duo a konkrétně se zaměřuje na jeden klíčový týden v jejich kariéře i osobním životě, který pro ně znamenal řadu útrap a konfliktů.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací