Scoob! (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 16. 7. 2020 ()

Synopse: První celovečerní animované dobrodružství Scooby-Dooa míří do našich kin a slibuje skvělou podívanou! Zjistěte, jak to se Scoobym všechno začalo a podpořte Záhady s.r.o. při řešení jejich nejděsivějšího případu!

Film vás zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a konečně na velkém plátně uvidíte, jak s mladými detektivy Fredem, Velmou a Daphne, založili dnes již legendární srandabandu Záhady s.r.o. Po stovkách vyřešených případů musí teď ale Scooby a jeho parta přijít na kloub nejprekérnější záhadě všech dob. Zločin totiž nikdy nespí a svět má brzy zakusit zlobu přízračného bájného psa Kerbera. Začíná napínavý závod s časem! Psapokalypsa je na spadnutí a prima parta brzy zjisťuje, že pravým klíčem k záhadě může být právě Scooby.

Recenze:
Scooby-Doo, kdepak jsi?

Kdo by neznal tuto známou hlášku z ještě známějšího animáku? Scooby-Doo je klasický kreslený seriál, který provázel a provází mnohé generace jejich dětstvím. A tak není divu, že se ho tvůrci rozhodli zase jednou oživit na filmovém plátně, tentokráte v podobě prvního celovečerního animovaného snímku.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací