Sex Tape (2014)

Sex_Tape_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 21. 8. 2014 ()

Synopse: Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili.

Recenze:
Film Sex Tape je založen na jednom drobném maléru. Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) se pokusí vzkřísit svůj milostný život natočením domácího erotického videa. Po tom, co vyzkouší nespočet milostných poloh má Jay za úkol nahrávku smazat. To se samozřejmě nestane a video se dostane na všechny tablety, počítače a mobily, které kdy vlastnili a rozdali známým. Než aby se zamysleli nad tím, zda nelze s videem manipulovat na dálku, vrhají se po hlavě na noční bláznivý lov přístrojů s nakousnutým jablíčkem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací