Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 14. 3. 2013 ()Oficiální synopse:
Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí, tedy jako John McClane, „lidový“ hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny. Tentokrát se polda, jenž nebere rukojmí, vážně ocitne v nepravou chvíli na nepravém místě, když vyrazí do Moskvy, aby pomohl synovi Jackovi. Oba McClaneové mají brzy na krku vlčáky z místního podsvětí a proměňují ruskou metropoli ve válečnou zónu. Naštěstí zjistí, že z nich rozdílné pracovní metody dělají neporazitelné hrdiny.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Není potřeba se pozastavovat nad dějem. Ten je zkrátka podřízen svému žánru. Důležitější je, zda ten zbytek ho vynahrazuje. Smrtonosná past: Opět v akci (opravdu nápaditý český překlad…) nabízí poměrně uvolněnou atmosféru od začátku až do konce. Akční scény vypadají povedeně, megalomansky a občas vám nezbyde než si říci „vau“. Minimum vážných dialogů nenudí. Bruce Willis se tváři, chová a hláškuje skoro tak, jak to všichni chceme. Samotný děj odsýpá svižně, tak jak to předpokládáme, včetně onoho „překvapivého“ zvratu. Kde je tedy problém?


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací