Thor: Láska jako hrom (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 6. 7. 2022 ()

Synopse: Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usliuje o zánik bohů. Thor požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou ex-přítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která – k Thorovu překvapení – ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako mocný Thor. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve než bude pozdě.

Recenze:
Severský bůh hromu se zatím jako jediný z vesmíru Marvel dočkal čtvrtého pokračování. Stejně jako v případě předchozího dílu se ho ujal novozélandský režisér Taika Waititi, který dostal hodně svobody. Problémem dalších částí je, že dobré náměty jsou už často vyčerpané a musí se tak trochu vařit z vody. Když se to ovšem správně uchopí, nemusí to skončit zase tak špatně.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací